lessphp fatal error: load error: failed to find /usr/local/apache/www/htdocs/ptakbmwserwis.pl/wp-content/themes/theme53012/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /usr/local/apache/www/htdocs/ptakbmwserwis.pl/wp-content/themes/theme53012/style.less Oferta | Naprawa marki BMW Niezależny Serwis Mariusz Ptak TEL: 607 215 509

Oferta

Nasz zakres usług

W dbałości o najwyższą jakość świadocznych usług wprowadziliśmy do oferty następujące usługi

Dzięki profesjonalnemu wyposażeniu serwisu w oryginalny system diagnostyczny BMW ISTA oraz oryginalną głowicę diagnostyczną BMW ICOM A2 jesteśmy w stanie świadczyć usługi na poziomie autoryzowanych serwisów BMW ASO. Dzięki wysokim standardom i profesjonalnym podejściem do klienta z dnia na dzień zwiększamy ilość zadowolonych użytkowników i pasjonatów aut marki BMW.

Oprócz pełnego zakresu napraw mechanicznych w autach BMW, firma F.U.H. AUTO SERWIS MARIUSZ PTAK świadczy także usługi związane z elektroniką, włączając w to zaawansowaną diagnostykę komputerową, kodowanie, programowanie sterowników, konwersję aut z rynku amerykańskiego na rynek europejski, obsługę i naprawę systemów multimedialnych i nawigacji satelitarnych, doposażenie w najnowocześniejsze podzespoły OE BMW oraz wiele innych usług.

 

ptakbmwserwis.pl

Zapraszamy

 

Godziny otwarcia

Zapraszamy do Serwisu

Poniedziałek - Piątek : 8:00 - 17:00 Sobata : Nieczynne
Niedziela - Nieczynne
tel. 41 353 33 24
kom. 607 215 509